Jazz z Wami w Trójce Otwórz wydarzenie na Facebook

7 stycznia 2018 roku przy Myśliwieckiej 3/5/7 otwieramy drugi sezon festiwalu Jazz z Wami. Koncert będzie transmitowany na antenie Trójki.
Przypomnijmy, że myślą przewodnią przedsięwzięcia pod nazwą Jazz z Wami jest popularyzacja i promocja przede wszystkim polskich artystów tworzących improwizowaną muzykę jazzową, a w szczególności tych młodych, stojących na początku swojej drogi artystycznej. Oficjalna inauguracja festiwalu pod patronatem Trójki również miała miejsce w Studiu im. Agnieszki Osieckiej. W grudniu 2016 roku w koncercie udział wzięli: Marek Napiórkowski, Mateusz Smoczyński, Grzech Piotrowski, Paweł Kaczmarczyk, Michał Barański i Łukasz Żyta. Był on retransmitowany na antenie Trójki w audycji Mariusza Owczarka „MO czyli Mało Obiektywnie”.

Tym razem koncert będzie można usłyszeć na żywo na antenie Trójki. Kompozycje Mieczysława Kosza, Andrzeja Trzaskowskiego, Janusza Muniaka, Jarosława Śmietany i Krzysztofa Komedy.
Artyści wystąpią w składzie:

Kuba Płużek - fortepian
Kasia Pietrzko - fortepian
Arek Skolik - perkusja
Maciej Adamczak - kontrabas
Piotr Checki - saksofon
Maciej Kądziela- saxofon
Cyprian Baszyński - trabka
Jakub Mizeracki - gitara

Do usłyszenia w Trójce w niedzielny wieczór 7 stycznia 2018 o 19.05.
Zaproszęnia będą rozdawane na antenie Trójki do zobaczenia ):):)
Kontakt

Zapraszamy do współpracy artystów jak i ośrodki kultury.

 
Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz