Eskaubei i Tomek Nowak Quartet & Mr. Krime Otwórz wydarzenie na Facebook

Jazz z Wami oraz Trzebińskie Centrum kultury zapraszają na koncert zespołu Eskaubei i Tomek Nowak Quartet & Mr Krime.

Artyści wystąpią w składzie:

Tomek Nowak - trąbka
Alan Wykpisz - kontrabas
Filip Mozul - perkusja
Bartłomiej Skubisz "Eskaubei" - wokal
Wojtek Długosz Mr Krime - DJ

Zespół łączy na swoich koncertach kilka pokoleń słuchaczy w przystępny sposób pokazując młodym słuchaczom hip hopu elementy muzyki improwizowanej, a starszej publiczności rap podany w formie łamiącej stereotypy związane z tym gatunkiem. 

Zespół jest po wydaniu swojego drugiego, świetnie przyjętego albumu "Tego Chciałem", który ukazał się nakładem wydawnictwa For Tune, a który (podobnie jak debiutancki "Będzie Dobrze") entuzjastycznie komplementowali m.in. Michał Urbaniak, Vitold Rek i Adam Baruch!

Zespół drugi rok z rzędu podwójnie zwyciężył w plebiscycie RadiaJazz.FM i magazynu JazzPress w kategoriach "polski jazzowy zespół roku" i "polska jazzowa płyta roku". Dwa razy z rzędu wystąpił również na zaproszenie organizatorów na festiwalu Jazz nad Odrą, wzbudzając falę pozytywnego odbioru. Występował również na innych ważnych festiwalach m.in. Hip Hop Kemp, Tarnów Jazz Contest, Jazz Wolności, Hałda Jazz, Jazzonalia czy RCK PRO Jazz z gościnnym udziałem legendarnego Michała Urbaniaka! 
Kontakt

Zapraszamy do współpracy artystów jak i ośrodki kultury.

 
Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz