Zaduszki Jazzowe w Trójce Otwórz wydarzenie na Facebook

Festiwal Jazz z Wami ponownie zaprasza do Studia im. Agnieszki Osieckiej przy Myśliwieckiej 3/5/7. W radiowej Trójce 4 listopada 2018 o 19.05 rozpocznie się koncert, który będzie można także usłyszeć na żywo na antenie. Kompozycje wybitnych polskich jazzmanów: Andrzeja Trzaskowskiego, Tomasza Stańki, Janusza Muniaka, Jarosława Śmietany i Krzysztofa Komedy wykona zespół w składzie:

Kuba Płużek - fortepian
Kasia Pietrzko - fortepian
Arek Skolik - perkusja 
Piotr Południak- kontrabas
Bartek Prucnal - saksofon
Bartek Noszka - saksofon
Zbyszek Szwajdych - trąbka
Jakub Mizeracki - gitara
Grzegorz Dowgiałło - wokal 

Przypomnijmy, że myślą przewodnią przedsięwzięcia pod nazwą Jazz z Wami jest popularyzacja i promocja przede wszystkim polskich artystów tworzących improwizowaną muzykę jazzową, a w szczególności tych młodych, stojących na początku swojej drogi artystycznej. Oficjalna inauguracja festiwalu pod patronatem Trójki również miała miejsce w Studiu im. Agnieszki Osieckiej. W grudniu 2016 roku w koncercie udział wzięli: Marek Napiórkowski, Mateusz Smoczyński, Grzech Piotrowski, Paweł Kaczmarczyk, Michał Barański i Łukasz Żyta. Był on retransmitowany na antenie Trójki w audycji Mariusza Owczarka „MO czyli Mało Obiektywnie”.
Kontakt

Zapraszamy do współpracy artystów jak i ośrodki kultury.

 
Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz