Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Trio Otwórz wydarzenie na Facebook

Jazz z Wami wraz z Legionowskim Ośrodkiem Kultury zaprasza na koncert Pawła Kaczmarczyka Audiofeeling Trio promujący album "Somehting Personal".

"Something Personal" to płyta będąca wypadkową doświadczeń odzwierciedlających wrażliwość i dojrzałość pianisty. To osobisty zapis dźwięków tworzący współczesną muzykę improwizowaną na najwyższym poziomie. Albumzostał przyjęty z ogromnym entuzjazmem zarówno przez fanów jak i krytyków.

Skład zespołu:
Paweł Kaczmarczyk - fortepian
Kuba Dworak - kontrabas
Dawid Fortuna - perkusja

Od poprzedniej autorskiej płyty wydanej przez Pawła Kaczmarczyka minęło 6 lat. Był to okres, który dał zespołowi solidne podstawy, żeby przygotować się do następnego albumu. "Kompozycje, które znalazły się na 'Something Personal' to utwory będące w głównej mierze formą podziękowania wspaniałym osobom, które mnie kształtowały" – Paweł Kaczmarczyk.

Paweł Kaczmarczyk to jedno z najważniejszych nazwisk w polskim jazzie, wielokrotnie przywoływanie przez międzynarodowe media. Fenomenalny pianista i kompozytor, autor licznych albumów wydanych dla prestiżowych europejskich wytwórni, aktywnie koncertujący na całym świecie. Wyrazista osobowość muzyczna, która nieustannie poszukuje nowych kontekstów dla muzyki, będąc autorem niecodziennych przedsięwzięć artystycznych i nowatorskich inicjatyw.
Kontakt

Zapraszamy do współpracy artystów jak i ośrodki kultury.

 
Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz