Jerzy Milian Music for Mr. Fortuna Otwórz wydarzenie na Facebook

Festiwal Jazz z Wami, Stowarzyszenie Jazz Poznań, Estrada Poznańska i Miasto Poznań pragną zaprosić na wyjątkowe wydarzenie.
 
Premiera koncertowa muzyki skomponowanej przez legendarnego kompozytora i wibrafonistę jazzowego Jerzego Miliana dla Macieja Fortuny – utwór na trio jazzowe i kwartet smyczkowy.
 
Na program koncertu złożą się ponadto wybrane przez Fortunę kompozycje Jerzego Miliana starannie wyselekcjonowane spośród nagrań zgromadzonych w archiwach poznańskiego Radia Merkury.
 
Wystąpią:
Maciej Fortuna – trąbka
Krzysztof Dys – fortepian
Jakub Mielcarek – kontrabas
Przemysław Jarosz – perkusja
 
Anna Ziółkowska – skrzypce
Jan Świeca – skrzypce
Tomasz Ziółkowski – altówka
Monika Baranowska – wiolonczela
 
Premierze koncertowej towarzyszy premiera płytowa albumu „Jerzy Milian – Music For Mr. Fortuna“. Album będzie zarazem pierwszym w Europie fonagramem wydanym w interaktywnej aplikacji mobilnej „Stretch Milian“, umożliwiającej słuchaczowi dowolne moderowanie materiału dźwiękowego.
 
Dla każdej osoby, która zaszczyci nas swoją obecnością przygotowaliśmy pamiątkowy album CD z muzyką Jerzego Miliana w wykonaniu zespołu Macieja Fortuny.
 
Bilety i rezerwacje
Kasa Estrady
pn., śr., pt. 13:00 – 18:00
oraz na godzinę przed koncertem
tel. +48 61 855 26 81Kontakt

Zapraszamy do współpracy artystów jak i ośrodki kultury.

 
Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz