Piotr Wyleżoł Trio feat. Dayna Stephens Otwórz wydarzenie na Facebook

Festiwal Jazz z Wami, Sokołowski Ośrodek Kultury zapraszaja na fenomenalny projekt Piotra Wyleżoła-"Human Things"

Muzycy zagrają w składzie :
Dayna Stephens (USA) – saxofon
Piotr Wyleżoł – fortepian
Michał Barański – bass
Łukasz Żyta – perkusja
-gościnnie Grzegorz Dowgiałło -wokal

Human Things” ma odzwierciedlać bardzo „ludzki”, szczery i intymny charakter muzyki. Muzyka Piotra Wyleżoła od lat nie ogląda się na mody i trendy lecz podąża niezachwianie w określonym kierunku, co czyni ją wyrazistym głosem we współczesnej muzyce jazzowej. Do udziału w projekcie Piotr Wyleżoł zaprosił wspaniałych muzyków, w tym wyjątkowego amerykańskiego saksofonistę, Daynę Stephensa, współpracującego z całą czołówką topowych jazzmanów o nazwiskach wytyczających nowe trendy w światowym jazzie (m.in. Brad Mehldau, Gerald Clayton, Larry Grenadier i Eric Harland). Poza nim skład zespołu tworzą wyjątkowi artyści dobrze znani polskim i europejskim fanom jazzu.

Michał Barański na kontrabasie oraz Łukasz Żyta na perkusji. Human Things” ma odzwierciedlać bardzo „ludzki”, szczery i intymny charakter muzyki. Muzyka Piotra Wyleżoła od lat nie ogląda się na mody i trendy lecz podąża niezachwianie w określonym kierunku, co czyni ją wyrazistym głosem we współczesnej muzyce jazzowej.

Do udziału w projekcie Piotr Wyleżoł zaprosił wspaniałych muzyków, w tym wyjątkowego amerykańskiego saksofonistę, Daynę Stephensa, współpracującego z całą czołówką topowych jazzmanów o nazwiskach wytyczających nowe trendy w światowym jazzie (m.in. Brad Mehldau, Gerald Clayton, Larry Grenadier i Eric Harland).

Poza nim skład zespołu tworzą wyjątkowi artyści dobrze znani polskim i europejskim fanom jazzu. Michał Barański na kontrabasie oraz Łukasz Żyta na perkusji.
Kontakt

Zapraszamy do współpracy artystów jak i ośrodki kultury.

 
Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz